EMERGE

Emerge™ to skuteczna terapia dla Twojej skóry w formie szybkiego oraz komfortowego zabiegu. Niezawodny pod wieloma względami laser frakcyjny przywróci jędrny i zdrowy wygląd Twojej twarzy oraz zredukuje niedoskonałości – zmiany pigmentacyjne, zmarszczki, bruzdy, a także blizny i rozstępy. Już po kilku zabiegach laserem Emerge™ pozbędziesz się problemu w nieinwazyjny i nie wymagający okresu rekonwalescencji sposób.

 

ZABIEGI 

Odmłodzenie skóry
Usuwanie zmian pigmentacyjnych
Redukcja zmarszczek
Poprawa jędrności skóry
Redukcja blizn i rozstępów

 

 

 

 

 

Przywróć młodość Twojej twarzy


Laser frakcyjny Emerge™ stosuje energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. W wyniku naturalnego procesu gojenia się naruszone komórki zastępowane są przez nową, zdrową tkankę.

Przeprowadzony zabieg jest komfortowy i nie wymaga podania znieczulenia miejscowego. Bezpośrednio po zabiegu wystąpi miejscowe zaczerwienienie, które znika po kilku godzinach. W zależności od kondycji skóry mogą być widoczne drobne ślady. By uzyskać spektakularny efekt specjaliści zalecają serię 3-6 zabiegów.

Pojawiające się z wiekiem przebarwienia na Twojej skórze oraz pogłębiające się bruzdy wargowo-nosowe powodują, że twarz wygląda na zmęczoną i pozbawioną blasku. Dodatkowym „bonusem”, który dostajemy z biegiem czasu są również zmarszczki mimiczne wokół oczy, czyli tzw. kurze łapki. Naszym idealnym rozwiązaniem jest resurfacing laserem Emerge™, który pozwoli Ci się cieszyć pełną blasku, jędrną i napiętą skórą. A głębokie bruzdy i zmarszczki mogą odejść w zapomnienie.

Rozstępy i blizny to niestety powszechny nieestetyczny problem, wiele osób boryka się z nimi przez długie lata. Jeśli walka z tymi zmianami nie przynosi skutku do akcji wkracza Emerge™, który w nieinwazyjny sposób zredukuje Twój problem. Skóra nabierze zdrowego wyglądu, a jej koloryt znacznie się poprawi.

 


Innowacyjna technologia

EmergeTM to frakcyjny, nieablacyjny laser diodowy o długości fali 1410 nm i gęstości energii do 30 mJ/mb wykorzystywany do rewitalizacji i poprawy wyglądu skóry.

EmergeTM stosuje fototermolizę frakcyjną, emitując impulsy w postaci mikrowiązek światła, które tworzą kolumny koagulacji w naskórku i skórze właściwej, pozostawiając otaczające tkanki nienaruszone. Naturalny proces gojenia stymuluje produkcję kolagenu i elastyny odbudowując zdrową tkankę.

Zabiegi resurfacingu laserowego stosowane są do trwałej i całkowitej  regeneracji skóry. Odświeżają i poprawiają gęstość i jędrność skóry, redukują blizny, zmarszczki. Niwelują przebarwienia i uszkodzenia posłoneczne i ujednolicają koloryt skóry. 


Efekty zabiegów laserem Emerge

Odmłodzenie skóry poprzez frakcyjny nieablacyjny resurfacing
Usuwanie zmian pigmentacyjnych
Redukcja zmarszczek
Poprawa jędrności skóry
Redukcja blizn i rozstępów

Wskazania

Zabiegi skierowane są do osób, które borykają się z problemem niedoskonałości skórnych typu:

  • zmarszczki mimiczne,
  • widoczne zmiany skórne spowodowane starzeniem.

Trudno wystrzec się zmarszczek mimicznych np. wokól oczu. Jednak Emerge™ posiada certfikat FDA potwierdzający skuteczność redukcji cienkich linii na tym delikatnym obszarze, tzw. kurzych łapek. Poza tym redukuje inne zmarszczki mimiczne jak lwią zmarszczkę, zmarszczki palacza, czołowe, bruzdy nosowo-wargowe, a także:

  • rozszerzone ujścia gruczołów łojowych,
  • nierówną teksturę skóry,
  • powierzchniowe zmiany pigmentowe,
  • rozstępy.

Rozstępy to bardzo powszechny problem. Są efektem nadmiernego lub szybkiego rozciągnięcia skóry. Pojawiają się w okresie dojrzewania, są wynikiem przebytej ciąży lub utraty wagi. Seria zabiegów skutecznie zredukuje ten problem w sposów nieinwazyjny i nie wymagający okresu rekonwalescencji.

Blizny, w tym m.in. oparzeniowe, trądzikowe, po szwie, po cesarskim cięciu, nie pozwalają zapomnieć o przykrym wydarzeniu. Czasem powodują w nas poczucie wstydu własnego ciała. Na ten problem również mamy rozwiązanie. Laser frakcyjny Emerge™ skutecznie przebudowuje skórę - zniszczoną tkankę zastępuje nową i zdrową. Po kilku zabiegach szpecące ślady na ciele zostaną zredukowane do minimum.

 


 

POTWIERDZONE BADANIAMI:

Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem FDA
Skuteczność zabiegów przy wysokim profilu bezpieczeństwa
W porównaniu do innych laserów frakcyjnych szybki proces gojenia obszaru zabiegowego
Przewidywalne i powtarzalne efekty

  


 

EFEKTY ZASTOSOWANIA