Laser Vectus™ to najnowsza i najnowocześniejsza technologia przeznaczona do trwałego usuwania owłosienia i przebarwień w obrębie skóry.

System został opracowany przez naukowców Harvard University i posiada certyfikat FDA, który potwierdza skuteczność oraz bezpieczeństwo zabiegów wykonywanych przy użyciu lasera Vectus. W medycznym laserze diodowym Vectus™ wykorzystano wiele nowatorskich rozwiązań wpływających na jego wyjątkową efektywność kliniczną , bezpieczeństwo, odczucia i komfort pacjenta.

Urządzenie wyposażone jest w czytnik SkinTel™, który bada poziom aktywnej melaniny w skórze pacjenta i na tej podstawie dobiera indywidualne parametry zabiegu, wykluczając ryzyko termicznego poparzenia.

Epilacja laserowa laserem Palomar Vectus® to najszybszy, najskuteczniejszy najmniej bolesny sposób na pozbycie się nadmiernego owłosienia na całym ciele. Gwarantuje też maksymalne bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko ponownego wzrastania włosów praktycznie do zera. 


LASER VECTUS  -  jedyny w Nysie, pierwszy na Opolszczyźnie

 

ZABIEGI


- Usuwanie zbędnego owłosienia w obrębie pleców, nóg, okolic intymnych, pach, rąk, ramion a także nosa, uszu, czy wąsika.

- Redukcja przebarwień

 

 

 

 

 

Laser, któremu możesz zaufać


Dzięki przełomowej technologii zastosowanej w urządzeniu możemy, w odróżnieniu od wielu standardowych zabiegów epilacji, bez trudu pozbyć się zbędnych włosów bez tradycyjnych ograniczeń:
w przypadku zastosowania lasera Vectus możemy wykonywać bezpieczne i skuteczne zabiegi na skórze o każdym kolorycie, możemy usuwać nawet najjaśniejsze i rude włosy, które bywają wyzwaniem dla innych urządzeń – możemy podejmować się usuwania owłosienia z twarzy, okolic bikini i pozostałych części ciała.


Innowacyjna technologia

Vectus™ to nowoczesna technologia lasera diodowego 810 nm do trwałego usuwania owłosienia i przebarwień.
Skuteczność i bezpieczeństwo zapewnia bezprzewodowy czytnik poziomu melaniny SKINTELTM, który zdalnie programuje parametry zabiegowe urządzenia. 
Posiada certyfikat FDA potwierdzający skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów.
Wyposażony w dwie soczewki zabiegowe: małą - 1,44 cm2 i dużą - 8,7 cm2.
Duża koncówka zabiegowa i wysoka częstotliwość pracy lasera pozwala wykonać zabieg depilacji dużych obszarów w bardzo krótkim czasie.
Technologia Advanced Contact Coolingtm, pozwala chłodzić skórę przed, w trakcie i po emisji światła, bez ryzyka poparzenia.
Optymalnie dobrana długość światła (810 nm) gwarantuje wysoką skuteczność zabiegów.
Opatentowany system Photon Recyclingtm zapewnia efektywne wykorzystanie wyemitowanego światła, co zwiększa efektywność zabiegu.
Jednorodne rozłożenie energii na całej powierzchni szkła szafirowego.

Powtarzanie zabiegów

Przyjmujemy, że w fazie wzrostu (tylko w tej fazie dochodzi do zniszczenia włosa) znajduje się ok. 30% włosów, dlatego epilacja laserowa wymaga powtórzeń, aby osiągnąć zamierzony efekt. Zabieg powtarzamy średnio od 4-8 razy w odstępach 4-12 tygodni (twarz, szyja 6-8 tygodni, pozostałe partie 8-12 tygodni).

Jak działa laser VECTUS ?

Epilacja laserowa Palomar Vectus™ to zabieg trwałego usuwania owłosienia. Działa w taki sposób, że wiązka lasera wnika głęboko w skórę, wytwarzając energię pochłanianą przez barwnik włosa (melaninę). Energia zamienia się w ciepło i niszczy cebulkę włosa wraz z jej korzeniami oraz co najważniejsze - nieodwracalnie niszczy macierz, odpowiedzialną za odradzanie się włosa. Tylko Palomar Vectus™ posiada system „magicznych luster” wbudowanych w głowicę, które odbijają wiązkę światła i podwójnie wnikają w głąb skóry znacznie zwiększając skuteczność zabiegu. Jest to najbardziej innowacyjny technologicznie laser na świecie.

 


EFEKTY ZASTOSOWANIA