Dni Nysy

 Uwaga nowość: Endermologia model Allance wyposażony w programy medyczne, dzięki czemu działa rewelacyjnie i skutecznie w wielu schorzeniach:
fibromialgia, bóle reumatyczne, przetrenowanie mięśni, drenaż limfatyczny, obrzęki po amputacji piersi, słoniowacizna kończyn górnych, dolnych, blizny pooperacyjne, powypadkowe, poparzeniowe, masaż relaksacyjny, bóle pleców i stawów obwodowych, napięcia mięśniowe, zespół bolesnego barku.  

Audycja w Radio ONY

W dniu 25 kwietnia 2018 na antenie Radia ONY nadana została audycja na temat Renee Clinique Esthetique i nowoczesnych urządzeń do zabiegów medycyny estetycznej.
W rozmowie wzięli udział: Szymon Janczar - właściciel Renee Clinique Esthetique, Jacek Siemaszko - przedstawiciel dystrybutora urządzeń z filmy ITP oraz kosmetolog Joanna Bożek.

Posłuchaj audycji w Radio ONY

 

 
 
 

 

Nowy patent endermologie® Alliance umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek przy zachowaniu wyjątkowego komfortu zabiegu.

endermologie® Alliance oddziałuje w trzech wymiarach na Twoje ciało:

• Redukuje miejscowo zlokalizowanąi oporną tkankę tłuszczową
• Wygładza cellulit
• Ujędrnia skórę stymulując produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego

widoczne efekty już po 3 zabiegach !


zobacz więcej

 

Niezawodny pod wieloma względami laser frakcyjny przywróci jędrny i zdrowy wygląd Twojej twarzy oraz zredukuje niedoskonałości – zmiany pigmentacyjne, zmarszczki, bruzdy, a także blizny i rozstępy.
Już po kilku zabiegach laserem Emerge™ pozbędziesz się problemu w nieinwazyjny i nie wymagający okresu rekonwalescencji sposób.

Zabiegi skierowane są do osób, które borykają się z problemem niedoskonałości skórnych typu:

  • zmarszczki mimiczne,
  • widoczne zmiany skórne spowodowane starzeniem.
  • rozszerzone ujścia gruczołów łojowych,
  • nierówną teksturę skóry,
  • powierzchniowe zmiany pigmentowe,
  • rozstępy.

 


zobacz więcej

 

 

LASER VECTUS  -  jedyny w Nysie, pierwszy na Opolszczyźnie.

Zapraszamy do Renée Clinique Esthetique.


Laser Vectus™ to najnowsza i najnowocześniejsza technologia przeznaczona do trwałego usuwania owłosienia i przebarwień w obrębie skóry.

System został opracowany przez naukowców Harvard University i posiada certyfikat FDA, który potwierdza skuteczność oraz bezpieczeństwo zabiegów wykonywanych przy użyciu lasera Vectus. W medycznym laserze diodowym Vectus™ wykorzystano wiele nowatorskich rozwiązań wpływających na jego wyjątkową efektywność kliniczną , bezpieczeństwo, odczucia i komfort pacjenta.

Urządzenie wyposażone jest w czytnik SkinTel™, który bada poziom aktywnej melaniny w skórze pacjenta i na tej podstawie dobiera indywidualne parametry zabiegu, wykluczając ryzyko termicznego poparzenia.

Epilacja laserowa laserem Palomar Vectus® to najszybszy, najskuteczniejszy najmniej bolesny sposób na pozbycie się nadmiernego owłosienia na całym ciele. Gwarantuje też maksymalne bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko ponownego wzrastania włosów praktycznie do zera. 
Posłuchaj audycji w Radio ONY

 

Zobacz więcej